Get Adobe Flash player

O centrum

Od dnia 01 czerwca 2012 r. Centrum Kształcenia w Skrwilnie jest nieczynne. Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że od dnia 01.02.2008 w Skrwilnie rozpoczęło swoją działalność Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach, gdzie mogą Państwo ukończyć kursy e-learning w ramach projektu CKNONW, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt "Centra Kształcenia na Odległość na Wsiach" ma na celu stworzenie na terenie całego kraju sieci współpracujących ze sobą Centrów e-learningowych - między innymi CKNONW w Skrwilnie. Od 01.02.2008 jako uczestnicy Projektu, mieszkańcy naszej Gminy mają możliwość rozpocząć naukę bazując na unikalnych kursach dostępnych po zalogowaniu do systemu.

Każdy uczestnik, który zakończy szkolenie uzyska certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę w danej dziedzinie podpisany przez Prezesa firmy 4System, która jest liderem na rynku kursów e-learningowych w Polsce.
To ogromna szansa dla tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę i uzyskać nowe umiejętności potrzebne w zdobyciu awansu lub lepszej pracy, ponieważ uczestnictwo w kursach e-learning pozwala na rzeczywiste podniesienie kwalifikacji i umiejętności zawodowych.
Warto dodać, że szkolenia są całkowicie bezpłatne i obejmują szereg zagadnień, które jak by na to nie patrzeć, liczą się bardzo na dzisiejszym rynku pracy (patrz lista kursów) .

Kursy w Centrum dostępne są dla wszystkich chętnych, zwłaszcza mieszkańców gminy Skrwilno i okolicznych gmin. Nie musisz posiadać wiedzy komputerowej, by z nich skorzystać.

Ponadto Centrum Kształcenia w SKrwilnie oferuje bezpłatny kurs z zakresu pakietu Microsoft Office (Microsoft Word, Microsoft Exel, Microsoft Power Point, Microsoft Acces), bezpłatny kurs projektowania stron internetowych. Zajęcia prowadzi opiekun centrum. Oferujemy również pomoc przy napisaniu CV, listu motywacyjnego.

Centrum otwarte jest w poniedziałki, czwartki i piątki od godziny 15:00 do godziny 18:00.